Další služby

Úprava obočí a řas

Úprava obočí a řas je velmi důležitá a značně ovlivňuje výraz obličeje. Perfektní tvar obočí je samozřejmostí a díky němu působí obličej otevřeně a oči živě. 
 

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.
 

Parafínové zábaly na ruce

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace. Parafínové zábaly mají příznivý vliv na rozpraskanou pokožku, nevzhledné záděry nebo slabé a třepící se nehty.
 

Depilace

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (obočí, knírek), přes ruce, zadeček, třísla až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou. Doporučuje se nechat chloupky narůst na cca 5 milimetrů, aby se na depilační pásky zachytily skutečně všechny chloupky. A neměly by být ani výrazně delší, aby se omezila bolestivost depilace.