Ošetření pleti

Hloubkové čištění pleti

Hloubkové čištění pleti je důležitou součástí kosmetického ošetření. Uvolní se mazové a potní žlázy a pleť tak může lépe dýchat. Před hloubkovým čištěním je velice důležité změkčení pleti. Póry se tak otevřou, uvolní se mazové zátky, zvýší se činnost mazových a potních žláz a pokožka se prokrví. Hloubkové čištění je možné provádět ručně nebo s využitím moderních kosmetických přístrojů (ultrazvuková špachtle).
 

Odstranění dermatologických a kosmetických nedostatků kůže

Tyto služby zahrnují dermabrazi, při které je odstraněna vrchní vrstva odumřelých kožních buněk. Výsledkem je projasnění tónu pleti a posílení vrchní vrstvy epidermu. Tato procedura příznivě působí při odstranění defektů jako strie, jizvy nebo akné. Dermabraze může být doplněna ultrazvukovým liftingem nebo BioPEN Galvanikou. Tyto procedury umožňují efektivní vpravení výživných látek hluboko do podkoží. K odstranění nebo zmírnění dermatologických nedostatků používáme také plazmaPower (vysokofrekvenční plazma), což je metoda vhodná pro problémy s mastnou pletí, boj s vráskami a odstranění akné.
 

Zmírnění vrásek a vypnutí pokožky

Z kosmetických přístrojů zlepšující tonus pokožky používáme ultrazvukový lifting nebo biolifting, který umožňuje bio-elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Tyto mikroproudy pronikají do buněk, regenerují je a navracejí jim rovnováhu. Pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek je velmi efektivní také vysokofrekvenční plazma (plazmaPower).
 

Masáž obličeje a dekoltu

Masáže jsou jedním z nejobtížnějších úkonu v kosmetické péči, ale taky nejúčinějším. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Masáže mají svůj význam při komplexní péči o stárnoucí pleť. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Účinek je však trvalý jen tehdy, provádí-li se pravidelně. Masáž se uplatňuje také při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti. Účinek masáže je prokazatelný. Bezprostředně po masáži je pleť teplejší, růžová a zvyšuje se její prokrvení. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk, kůže získává svěží vzhled. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních  žláz a jejich výměšků. Podporuje se látková výměna v kůži a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu, to má za následek úbytek podkožního tuku. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje masáž únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáni a prostřednictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány.
 

Masáž očního okolí

Jedná se o velmi příjemnou masáž s viditelným zpevňujícím účinkem. Při této masáži se potlačuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím dochází k posilování zraku a napomáhání lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Po provedení mikromasáže očního okolí získají Vaše oči jiskřivý a mladiství vzhled.
 

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetřní hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.
 

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Lymfodrenáž obličeje a dekoltu je speciální metoda, která vyhlazuje pokožku a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází k odstranění dermatologických a kosmetických nedostatků kůže. Po lymfatické masáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus, čímž dochází ke zmírnění otoků v očním okolí. Zákazník vnímá tuto metodu velmi dobře nejen díky kosmetickým účinkům, ale také díky působení na nervová zakončení, klient se cítí svěže a uvolněně.