Kosmetické přístroje

Diamantová dermabraze

Nová metoda diamantové dermabraze je vylepšená, navíc pro pleť naprosto šetrná a bezpečná! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Po ošetření následuje ošetření kosmetickými přípravky. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.
Diamantová dermabraze se provádí na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy – posílení vrchní vrstvy epidermu – projasnění tónu pleti – ucpané póry – pigmentové skvrny – s věkem související změny na kůži – akné a postakné (včetně jizev po akné).
 

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi základní přístrojové vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť, které ocení klientky již při prvním ošetření a doslova si jej zamilují!
 
Využití ultrazvukové špachtle pro:
hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů
odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky
důkladný peeling pomocí ultrazvuku
mikromasáž buněčného povrchu, tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti
účinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování výživných látek
efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár, a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami
 

Ultrazvukový lifting

Ultrazvuková mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních látek hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných membránách a rohovité vrstvě kůže. Díky tomu dochází k otevření cest k zavedení aktivních látek bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.
 

Bio PEN - Galvanika

Bio PEN Galvanika pomáhá při aplikaci krémů a pleťové vody pronikat hlouběji pod kůži pomocá elektrického proudu. Také zvyšuje krevní oběh pod povrchem kůže. Používá se při zmírnění vrásek a vypnutí pokožky. 
 

Biolifting

Umožňuje bio-elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Tyto mikroproudy pronikají do buněk, regenerují je a navracejí jim rovnováhu. Používá se při liftingu kůže, korekci celulitidy, zpevnění postavy, břicha hýždí a boků.
 

Vysokofrekvenční plazma (plazmaPower)

Díky proceduře vysokofrekvenční plazmaPower, můžete být krásnější již po první aplikaci. Jak je to možné? Plazmové toky dokáží ošetřit pokožku těla i obličeje. Úspěšně zlepšují podobu strií a podporují mikrocirkulaci v kůži. Co se obličeje týče, je plazma vhodnou volbou pro problematickou pleť a boj s vráskami a akné. Plazma se úspěšně aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plazma je zkrátka takový malý kosmetický zázrak vhodný pro ženy, které chtějí dobře vypadat a udělat zároveň něco pro své zdraví. Plazma nebolí, plazmové toky jsou toho příkladem.
 

Hlavice teplé-studené

Vybaveno  chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Lze také použít možnost zahřívání, která je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek.Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže, vždy je třeba zakončit studenou stranou hlavice. 
 

Fotonová terapie

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká pokožkou do hloubky 0,5 mm, zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8 - 10 mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroblastické buňky produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.
Zelené světlo posiluje pleť.
Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci používaných kosmetických přípravků. 
 

 

Používáme přístroje značky Dewon: